Demet BAYRAK

Merhabalar,

 
Ben Demet BAYRAK, Özel Artı Bilim Ortaokulu’nda 2019 yılı itibariyle Almanca ve İngilizce öğretmeni olarak aktif görev yapmaktayım.

Eğitim hayatım ve tecrübelerim doğrultusunda farklı insanlarla birlikte çalışma, bir takımda yer alma ve birlikte üretebilmeyi öğrenme fırsatım oldu. İşini severek yapan ve detayları önemseyen biriyim. İnsan ilişkileri noktasında esnek olmanın bana verimlilik olarak geri döndüğünü sıklıkla tecrübe ettim. Yeni şeyler öğrenmeyi, yeteneklerimi geliştirmeyi çok önemsiyor, bu amaçla insan ilişkilerinin öğreticiliğinin öneminin bilincinde olduğumu düşünüyorum.


Lise hayatımı Trabzon Anadolu Affan Kitapçıoğlu Lisesinde Yabancı dil bölümünün İngilizce branşında tamamladım. Akabinde Ondokuz Mayıs Üniversitesi Almanca öğretmenliği bölümünü bitirdikten sonra yüksek lisansımı Alman Dili ve Edebiyatı üzerine yaptım. Üniversitede ayrıca Fransızca ek dil dersi de almış bulunmaktayım.


İlk iş deneyimim Atakum Halk Eğitim Merkezinde İngilizce Öğretmenliği idi. Ardından kısa bir süre Young Leaders (Genç Liderler) Yabancı Dil kursunda yabancı dil öğretmeni olarak çalışmaya devam ettim. Akabinde Trabzon’da Özel Mektebim Ortaokul ve Lisesinde 2 yıl Almanca ve İngilizce öğretmeni olarak aktif olarak görev yaptım.


Girişimcilik, İş Sağlığı ve Güvenliği ve İngilizce A2 Sertifikam bulunmaktadır. Bahçe ile uğraşmak, fotoğrafçılık, doğa yürüyüşü, sanatsal etkinliklere katılmak, kitap okumak gibi çeşitli ilgi alanlarına sahibim.

   

  • White Instagram Icon

İletişim

Sosyal Medya Bağlantılarımız

Tel: (+90) 362 277 88 44

Email: artibilim1@gmail.com

Adres

Kıran Mahallesi 725. Sokak No:3/1 İlkadım/SAMSUN