ERDOĞAN DALMIŞ

       Erdoğan Dalmış hocamız Afyon Karahisar doğumludur. Kazakistan Devlet Üniversitesi Filoloji (İngilizce Öğretmenliği) Bölümü'nü bitirmiştir. 20 yılı aşkın iş tecrübesine sahip öğretmenimiz, İstanbul ve Samsun'da kurumsal nitelikteki çok sayıda Kurs Merkezleri ve Özel Okullarda öğretmenlik yapmıştır. 

     Toplam 19 yıl yurt dışı tecrübesine sahip Sayın Dalmış, Cambridge ve Oxford Üniversitelerinin ve International Training Instıtute kurumundan alınmış, sırasıyla "Teacher Training", "TOEFL Training", "English Language To Adult", "Assessing Speaking Online", "Assessing Writing Online" ve farklı düzeylerde İngilizce öğretmenliği yapabilirliğine ilişkin 11 adet sertifikaya sahiptir.      

     Sempatik Türkçesinin yanında 3 yabancı dil bilen öğretmenimiz, 2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemi ile birlikte Artı Bilim Ailesine Zümre Başkanı ve İngilizce Öğretmenimiz olarak katılmıştır. 
     Mesleki özgeçmişine "İşimle ilgili her şeyi yapabilecek yetenekteyim." yazan değerli Zümre Başkanımız, sempatikliği, samimiyeti ve öğrencilerini her gördüğünde İngilizce konuşmaya teşvik eden tutumuyla bir İngilizce öğretmeninde olması gereken her özelliğe ve yeteneğe sahip olduğunu gerçekten Artı Bilim Ailesine göstermiştir.       

   

  • White Instagram Icon

İletişim

Sosyal Medya Bağlantılarımız

artibilimkoleji.com ARTI BİLİM KOLEJİ
Özel Ortaokulu Samsun

Tel: (+90) 362 277 88 44

Email: artibilim1@gmail.com

Adres

Kıran Mahallesi 725. Sokak No:3/1 İlkadım/SAMSUN